Meist

Tänaseks on Scando tugev meeskond, kellest saab teie tõhus partner kõigis transpordi ja logistikaga seotud küsimustes. Scando areneb turul tänu uuendustele, uuele visioonile ja ideedele, mis meid iga päev saadavad!

Meie kogemus kolimise, transpordi ja logistika vallas teeb meist kompetentse partneri ja annab meelerahu, mida meie kliendid soovivad!

Mis on meie eesmärk?

Energiline SCANDO meeskond suudab optimeerida kogu teenuste osutamise protsessi vastuvõetavatel tingimustel. Meeskonnatöö on meie edu võti ja kasu teile ja teie ettevõttele. Teeme kõik endast oleneva, et jääksite tellitud teenusega rahule.

Muudame traditsioonilist kolimis-, utiliseerimis- ja transporditeenuste osutamist kvaliteetse lähenemisega kliendile, valdkondade kogemustega, konkurentsivõimeliste hindadega ning tehnoloogiliste ja keskkonnalahendustega. Panustame ka mittetulundusühingutesse, aidates neil lahendada probleeme nii rahaliselt kui ka füüsiliselt. Teie aeg on meie mure. Oleme valmis olukordadeks, mis nõuavad kohest tegutsemist ja selget lahendust.

Saatke päring ja saate vastuse 20 minuti jooksul!